Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2021/2022

Nowy rok szkolny i katechetyczny rozpoczęliśmy 1 września 2021 r. uroczystą Mszą św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym w Bobowej. Mszę św. celebrował i okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Marek Czerwiński – katecheta w naszej szkole.  Ks. proboszcz Marian Chełmecki, również katechizujący w naszej szkole wygłosił słowo wstępne, serdecznie powitał wszystkich zebranych: dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, uczniów, rodziców i poczet sztandarowy naszej szkoły.

Po Mszy św. dyrektor szkoły Adam Urbanek przedstawił nowych wychowawców klas oraz zaprezentował List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

Plan lekcji na nowy rok szkolny od tygodnia zamieszczony jest na stronie szkoły, więc uczniowie mogli się z nim zapoznać wcześniej.

Po prawie rocznej nauce zdalnej, od jutra zajęcia lekcyjne odbywać się będą w szkolnych salach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content