Dyrekcja

Dyrektor
mgr Łukasz Kruczek 
 
Urodzony 4 listopada 1982 roku.
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologii germańskiej. Posiada wymagane kwalifikacje do nauczania przedmiotów: język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa, muzyka, plastyka, wiedza o kulturze, doradztwo zawodowe. Ukończył 2-letnie studia podyplomowe z zakresu – Zarządzanie instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji – Menedżer Oświaty. Od 2004 roku pracuje w charakterze nauczyciela w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Bobowej.
Od 1 września 2022 roku powołany w drodze konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Bobowej.
Z-ca dyrektora
mgr Lidia Łaś
 
Magister filologii polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Nauczyciel dyplomowany z 23-letnim stażem zawodowym. Współautorka programów unijnych dla SP Bobowa, asystent koordynatora projektu „Małopolskie Talenty”, egzaminator OKE Kraków. Od wielu lat prowadzi „Kronikę Szkoły”, jest przewodniczącym zespołu ds. ewaluacji i Statutu szkoły, pisze protokoły z Rad Pedagogicznych. Od września 2020 roku pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Szkoły Podstawowej im. S. Staszica w Bobowej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content