Konferencja plenarna i pożegnanie nauczycieli

Podczas konferencji plenarnej przeprowadzonej 29 czerwca 2020 r. przy zachowaniu środków ostrożności adekwatnych do sytuacji epidemiologicznej zgromadzeni na sali gimnastycznej nauczyciele podziękowali koleżance Danucie Tarasek i koledze Jerzemu Przywarze – nauczycielom udającym się na zasłużoną emeryturę oraz księdzu Damianowi Płazie za wszelkie dobro od nich otrzymane w czasie wspólnych lat pracy w Szkole Podstawowej w Bobowej.

Tymi słowami Dyrekcja i Rada Pedagogiczna dziękowała odchodzącym nauczycielom:

Podziękowania dla Pani Danuty Tarasek i dla Pana Jerzego Przywary

za okazywaną życzliwość, dobro i pomocną dłoń, która nas wspierała w pracy podejmowanej dla dobra dzieci. Dziękujemy za wszystkie lata pracy spędzone z Panią/Panem. Za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość, wkład w funkcjonowanie naszej szkoły. Każdego dnia będziemy miło Panią/Pana wspominać. Są takie osoby, które raz poznane, zawsze już będą pamiętane.

Wyrażając wdzięczność, życzymy sukcesów w realizacji dalszych życiowych zamierzeń.

Wszystkiego dobrego na emeryturze!!!

 

Serdeczne podziękowania składamy Księdzu Damianowi Płazie

za czas spędzony w naszej szkole, za pracowitość, dobre słowo i modlitwę w naszych intencjach. Życzymy wiele odwagi i siły w nowej parafii. Niech życie stanie się pełne zrealizowanych planów i nowych marzeń.

 

Oprócz wypowiedzianych słów podziękowaniem stały się kwiaty i koronkowe upominki.

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content