Wakacyjne wspomnienia

Wakacje powoli się kończą, wkrótce znowu zasiądziemy w szkolnych ławkach. Spotkamy się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami, kolegami, koleżankami i opowiemy o swoich wakacyjnych wojażach i przygodach.

Wspaniałą letnią przygodę przeżyły dzieci z zerówki – wychowankowie Pani Marii Ziomek. Dzieci wystąpiły na dziedzińcu Zamku „Stara Baśń” w Grybowie podczas Festiwalu Kultury. Dnia 24 lipca 2022 wybrały się tam pod opieką rodziców i wychowawczyni, na zaproszenie Pana Krzysztofa Brońskiego – kasztelana i właściciela Zamku.

Najpierw dzieci oglądały przebudzenie smoka Grymbosa, a potem w barwnych strojach w niebywałej scenerii wykonały taniec hiszpański i taniec dżentelmenów. Tańce oglądali znamienici goście, a wśród nich Pan Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego, Pani Zdzisława Iwaniec – Sekretarz Urzędu Miasta Bobowa, Pani Urszula Rojek – Sopranistka Opery Wiedeńskiej. Dzieci swoim występem promowały swoją małą ojczyznę i szkołę.

Nadmienić należy, że na krużgankach Zamku pobyt na Festiwalu umilali swoją muzyką i śpiewem absolwenci naszej szkoły Aleksandra Gryzło i Patryk Kruczek. Na Festiwalu gościli również Pan Łukasz Kruczek – nowy dyrektor naszej szkoły, ks. Jarosław Kokoszka oraz Bractwo Rycerskie z Bobowej.

To był upalny, wakacyjny dzień, który pozostanie na zawsze w naszych sercach i w pamięci –  skomentowała wydarzenie wychowawczyni dzieci, Pani Maria Ziomek.

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content