Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”

W ostatnim tygodniu nauki bieżącego roku szkolnego otrzymaliśmy wyniki z konkursu „Albus”- Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego, który odbył się w naszej szkole 12 maja 2022 roku. W konkursie tym wzięło udział 23 uczniów naszej szkoły.

Możemy się pochwalić kilkoma zaszczytnymi miejscami. Nicholas Bania, uczeń klasy IV b zdobył trzecie miejsce w kraju w kategorii klas czwartych i tym samym zdobył tytuł laureata. Laureatami tego konkursu są uczniowie, którzy zdobywają od pierwszego do dziesiątego miejsca.

Ci, którzy uplasują się pomiędzy miejscem jedenastym, a piętnastym są wyróżnieni. I takimi również możemy się pochwalić. Jakub Górowski, uczeń klasy V b zdobył miejsce jedenaste, a Franciszek Zabielny, uczeń klasy VI c uplasował się na miejscu czternastym.

Pozostali uczniowie biorący udział w tym konkursie mogą być również dumni ze swoich osiągnięć. Każdy miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy zarówno językowej jak i kulturowej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Organizacją konkursu w naszej szkole zajęły się panie Marta Michalik i Magdalena Górowska.

 

 

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content