Eliminacje do Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział się eliminacjach  do XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”, które odbyły się dnia 11 kwietnia 2024 roku w Bibliotece Publicznej w Bobowej.

W konkursie, który ma na celu promować czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży, a także popularyzować wartościową literaturę wzięło udział  troje uczniów naszej szkoły: Zofia Łukasiewicz, Wiktoria Chmura oraz Błażej Szklanny. Uczestnicy eliminacji rozwiązywali test sprawdzający wiedzę na temat bohaterów, postaci, pojęć, wydarzeń i miejsc opisanych w trzech książkach z serii Nieprzeciętni.

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content