Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W miniony piątek, 26 stycznia 2024 r. w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zgromadziły się, by celebrować tę szczególną okazję w sposób niezwykły i pełen ciepła. W tym wyjątkowym dniu wśród nas gościli kochani Dziadkowie oraz Babcie naszych przedszkolaków. Ich obecność sprawiła, że nasze serca wypełniły się miłością i wdzięcznością.

Głównym punktem programu były Jasełka, które wywołały uśmiech na twarzach wszystkich obecnych. Dzieci zaangażowane w występ przygotowały się starannie, prezentując swoje umiejętności aktorskie i przekazując wzruszającą historię narodzenia Pana Jezusa.

W uroczystości uczestniczył Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza, dając wyraz szacunku i wsparcia dla naszej szkolnej społeczności. Dyrektor szkoły Pan Łukasz Kruczek złożył wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia z okazji ich święta i zaznaczył ich nieocenioną rolę w życiu wnucząt.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas oraz za podtrzymywanie tradycji i więzi rodzinnych w naszej szkolnej społeczności!

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content