32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro

28 stycznia 2024 r. tj. w najbliższą niedzielę odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Gmina Bobowa „gra” już po raz 11! W tym dniu wolontariusze będą kwestować i zbierać pieniądze do puszek na terenie naszej gminy i nie tylko… Tegoroczna zbiórka przebiega pod hasłem:  „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Mottem zbiórki jest: „Tu wszystko gra! Ok!

Od godziny 15:00 na Hali Sportowej przy SP w Bobowej będą odbywały się koncerty, przedstawienia, pokazy pierwszej pomocy. Będzie również możliwość wylicytowania serduszka wykonanego w drukarce 3D. Szkoła Podstawowa w Bobowej zaprezentuje laboratorium przyszłości. Uczniowie z ZSO w Bobowej przygotują pokaz barmański, malowanie twarzy, wyścigi robotów oraz stoiska gastronomiczne. Uczniowie ZSZ w Bobowej przygotują stylizację fryzur, konkursy multimedialne, stanowisko z grami komputerowymi. W akcję charytatywną włączają się szkoły i przedszkola z całej Gminy Bobowa, zespół „Dopamina”, strażacy z naszej gminy, Grupa Motocyklowa Sokoły oraz Klub Senior+. Cały dochód z tego wydarzenia będzie przekazany gorlickiemu sztabowi WOŚP. Akcję wspierają sponsorzy: Burmistrz Bobowej, Libropol, Ostoja, Paleta Smaków. Serdecznie zapraszamy !

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content