Eliminacje do XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Dnia 13 kwietnia 2023 r. w sali widowiskowej „Koronka” odbył się XXIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pt. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”.  Do konkursu mogło przystąpić maksymalnie 3 uczniów z jednej szkoły. Naszą szkołę reprezentowały  uczennice: Wiktoria Chmura kl. III c, Maria Szafraniec kl. V b, Karolina Łukasiewicz V b.

Podczas pierwszej części  – etapu gminnego eliminacji do konkursu powiatowego, uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający wiedzę na temat bohaterów, rzeczy, wydarzeń i miejsc opisanych w dwóch książkach z serii Mazurscy w podróży autorstwa Agnieszki Stelmaszyk.

Laureaci I etapu z największą ilością punktów awansowali do Finału Konkursu. Wśród laureatów  znalazła się uczennica naszej szkoły Karolina Łukasiewicz zajmując w eliminacjach gminnych II miejsce. Finał  odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach.

Gratulujemy Karolinie a pozostałym uczennicom dziękujemy za udział w konkursie.

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content