Bal karnawałowy

W poniedziałek, 13 lutego odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Uczniowie od samego rana bawili się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Jako pierwsi na parkiecie wirowali uczniowie klas 1-3, kolejną grupę stanowiły przedszkolaki. I jedni i drudzy zaprezentowali się w iście wymyślnych przebraniach. Zabawę prowadził profesjonalny DJ, a po sali pląsała kolorowa Maskotka. Było barwnie i bardzo radośnie.

Po południu na sali balowej pojawili się uczniowie klas 4-8. Bal rozpoczął się od poloneza – dostojnego tańca narodowego. Po uroczystym polonezie na parkiecie zapanowało istne szaleństwo – tańce, śpiewy, zabawy, konkursy z nagrodami, wybór Króla i Królowej Balu. Działo się naprawdę dużo.

Organizatorem Balu Karnawałowego był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: Panią Dorotą Rysiewicz i Panią Aleksandrą Sokołowską.

Rada Rodziców przygotowała hot-dogi, słodkie przekąski i napoje.

Był to naprawdę niezwykły dzień dla naszych uczniów.

 

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content