III miejsce w Finale Wojewódzkim minisiatkówki „trójek” zajęli chłopcy z naszej szkoły

III miejsce w Finale Wojewódzkim minisiatkówki „trójek” zajęli chłopcy z naszej szkoły trenujący w LKS Bobowa.

Po serii 6 turniejów ligowych wpółorganizowanych przez TZPS rozgrywanych od października 2021 roku w Bobowej, Nowym Sączu, Bieczu i Gorlicach nasi chłopcy uplasowali się na pierwszym miejscu rejonu nowosądeckiego.

Bobowianie w pierwszej rundzie Finału Wojewódzkiego rozgrywanego w Niepołomicach pokonali drużyny: SMS Sparta Kraków 3, MKS Andrychów 2. W drugiej rundzie wygrali z drużyną z Gorlic i z drużyną z Kęt, przegrali z SMS Spartą Kraków 1 i z drugiego miejsca w grupie awansowali do pierwszej czwórki turnieju. W półfinale ulegli drużynie z Niepołomic, w meczu o trzecie miejsce pokonali drużynę Dunajca Nowy Sącz i zakończyli turniej na III stopniu podium. 

Skład drużyny: Połeć Łukasz, Olszyński Szymon, Król Tomasz, Gargula Szymon, Mucha Przemysław, trener Ćwikła Iwona.

Gratulujemy!

 

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content