Konkurs „Tatry – moja miłość” rozstrzygnięty

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie po raz drugi wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tatry – moja miłość” organizowanym przez Zarząd Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Zakopanem i Szkołę Podstawową im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie. Temat konkursu to: „Woda w Tatrach”. W tegorocznej edycji wzięło udział 233 uczestników z małopolskich szkół w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0 – III SP, klasy IV – VI SP, klasy VII – VIII SP.

Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne prace, spośród których zgodnie z regulaminem wyłoniono 10 najlepszych i wysłano na konkurs.

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Milena Wszołek z klasy V b zajęła II miejsce w kategorii klas IV – VI, natomiast uczeń Fabian Krupa z klasy VIII a zdobył wyróżnienie w kategorii klas VII – VIII. Opiekunami uczniów były: Pani Anna Marczyk i Pani Jolanta Połeć.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczestnikom. Jednocześnie życzymy sukcesów w kolejnej edycji.

Możesz również polubić…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content