Uznanie mimo porażki

Wynikiem 1:3 zakończył się mecz wyjazdowy Podkarpacia Bobowa z AGH Kraków. Mecz miał emocjonujący przebieg. Zanim Pani Sędzia rozpoczęła mecz, trzy zawodniczki  zostały wyłączone z gry. Najpierw Paulina Szczepanek wybiła rękę w nadgarstku i musiała przerwać rozgrzewkę. Następnie Wiola Król została uderzona piłką w twarz  i musiała zejść z boiska. Drugie libero  Wiktoria Semla ze względów sprzętowych została wykluczona z meczu. Te wydarzenia wpłynęły mobilizująco na  pozostałe dziewczyny, które – pomimo tego,  że nie było Patrycji Machniewicz i Joanny Czerneckiej – od początku podjęły walkę. Ostatecznie wygrał AGH Kraków w setach: 25:14, 22:25, 22:17 i 27:25.

MKS Podkarpacie zagrało w składzie: Rudolphi P, Olech G, Król W, Przyczynek J, Motyka W, Kobaka K, Pruchnicka A, Waląg G, Semla J, Szczepanek P, Rudolphi M (libero I), Semla W (libero II). Wśród zawodniczek są absolwentki naszej szkoły, które wielokrotnie godnie reprezentowały szkołę na turniejach siatkarskich.